Electric Eccentric

Více na samostatném webu projektu: www.electriceccentric.cz

Electric Eccentric je cesta, která má cíl. Nabídnout možnost cestovat ve volné přírodě, chcete-li trampovat, i lidem s největším pohybovým omezením, kteří k životu používají elektrický vozík. Každoročně organizujeme několikadenní výpravy po krajích českých, které absolvujeme na elektrických vozících, kolech, koloběžkách, bruslích a dalších prostředcích o rychlosti 10 – 15 km/h.Děláme z ležáků jezdce

Děláme z ležáků jezdce
Nabízíme lidem s největším pohybovým omezením cestování ve volné přírodě – trampování.

Mapujeme dostupnost
Mapujeme dostupnost bezbariérového kempování, regionální dopravy, lesních stezek, turistických míst.

Podporujeme samostatnost
Vedeme mladé lidi s největším pohybovým omezením k samostatnosti a rozvíjíme jejich schopnost překonávat překážky.

Z příspěvků uhradíme:

Ubytování pro účastníky. Využíváme kempy, kde spíme e stanech nebo v chatkách. Součástí nákladů je rezervace místa pro doprovodný vůz, přípojky a další poplatky.
6.000,- Kč/noc, Celkem: 24.000,-

Mzdy organizačnímu týmu. Příprava akce včetně realizace obnáší plánování tras, zajištění ubytování, správa registrací, komunikace se zájemci o účast, získávání dostatečného množství osobní asistentů, fundraising, koordinace osobních asistentů. Výše jejich mezd je stanovena na 8.000 Kč/pracovník. Celková částka činí 24.000 Kč.

Symbolická odměna pro pomocníka činí 300,- /den. Jede s námi asi 20 pomocníků, kteří pomáhají vozíčkářům se vším. Celková částka činí 24.000 Kč.

Zajistíme pro účastníky doprovodný vůz. Převáží stany a spacáky všech účastníků do cílového kempu a je bezpečnostní pojistkou v průběhu akce. Náklady 3.000 Kč/den, celkem tedy 15.000 Kč.

Sbírkový účet: 296919154/0300